,,YATO ušetrím.."           Nezabudnite kliknúť na AKCIU týždňa !          ,,YATO chcem.."

zatvoriť ↑

EWS system

EWS system (Effective Warehouse Support system)

Ponúkame pre malé a stredne firmy nový systém podpory skladu , čo znamená zvýšenie efektivity a kvality zabezpečovania tovaru, zníženie celkových nákladov a úsporu financií pri nákupoch náradia a materiálu, zníženie personálnych nákladov a taktiež minimalizovanie možnej korupcie a ,,rodinkárstva" pri výbere dodávateľov.

 

EWS system je systém postavený na 12 ročných skúsenostiach so zásobovaním a zabezpečovaním tovarov pre výrobu, servis a montáž u niekoľko stoviek partnerov .

Je to systém, ktorý zastrešuje profesionalitu, serióznosť, flexibilitu, kontrolu, starostlivosť a samozrejme široké portfólio produktov a služieb z prevažne primárnych zdrojov .

Sme spoločnosť, ktorá je exkluzívnym dovozcom náradia na Slovenský trh a v spolupráci so sieťou našich tuzemských a zahraničných top partnerov v oblasti produktov a služieb sme schopní ponúknuť riešenia  v komplexnom balíku na mieru klientovi. Samozrejme je , že nie len ponúkame zabezpečenie tovarov, ale aj vyšpecifikovanie kvalitatívnej úrovne a ekonomicky zaujímavých alternatív produktov, starostlivosť a kontrolu dodaných produktov na základe intervalov dohodnutých s klientom a výstupný raporting z kontrolných akcií.

Sme objektívni , čo zabezpečuje maximálnu možnú vierihodnosť výsledku definovaného v raporte bez možnosti ovplyvňovania internými zamestnancami klienta .

V dôsledku kooperovanej úzkej spolupráce s našimi systémovými partnermi sme schopní vyvinúť značný tlak na vstupné ceny tovarov a služieb ponúkaných klientom.

V prípade, že Vás táto služba zaujala, alebo máte potrebu získať viac informácií neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formuláru nižšie a následne po dohode naplánujeme osobné stretnutie, na ktorom prejdeme Vašu potrebu a našu ponuku detailne.

Sme presvedčení, že tento systém naplní Vašu predstavu o zefektívnení, úspore a starostlivosti potrebnej pre lepší chod prevádzky.

 

EWS system

Vpripade zaujmu nás kontaktujte 


 

yato_darujem

multishop.jpg

eclub RGB_1.jpg
    
  Ponuka v showroom - Lokca

globsystem.jpg


HDN_III_2018.jpg

52b12d006f.jpg

    Odporúčame kliknúť :

Nanoananotechnology_2.png

Nájdete Nás cez free aplikáciu
Wap_do_mailu.jpg

   icon_f_4.png

 

platobná brána Besteron