,,YATO ušetrím.."           Nezabudnite kliknúť na AKCIU týždňa !          ,,YATO chcem.."

zatvoriť ↑

Náradie YATO - veľkoobchod a maloobchod

Spoločnosť YT SK, s.r.o. je exkluzívny dovozca a dodávateľ náradia značky YATO a Vorel pre SR. Ponúkame veľkoobchod a maloobchod širokého sortimentu náradia. Prinášame profesionálny sortiment kvalitného náradia za konkurenčné ceny pre zákazníkov a zároveň sa snažíme o rýchlu realizáciu zákaziek a okamžitú prepravu tovaru po jeho prijatí zo skladov. Kontinuálne zavádzame nové produkty, aby sme zväčšili ponúkaný sortiment a aby sme vyhoveli  požiadavkam najnáročnejších klientov.

Na našej stránke www.yatonaradie.sk si môžete pozrieť aktuálnu ponuku náradia. Nájdete tu aj novinky alebo akcie. Vrámci veľkoobchodu sa na našej stránke môžete prihlásiť pod špeciálnymi prihlasovacími údajmi a môžete si prezerať tovar s veľkoobchodnými cenami.

Víziou spoločnosti YT SK, s.r.o. je uspokojovať potreby našich zákazníkov a na základe toho vytvoriť dlhodobú spoluprácu na vysokej úrovni.
Budujeme silnú sieť, v ktorej je prioritou skvelé pracovné prostredie a profesionálne riešenie potrieb našich obchodných partnerov.

YT SK má dve predajné línie, a to:

  • Maloobchod – určená pre priemysel, autoservisy, údržbu a výrobu
  • Veľkoobchod – určená pre predajne, obchody, obchodné firmy na ďalší predaj náradia

Obchodné línie sú naviazané na interné obchodné podmienky YATO SK. Zaradenie do konkrétnej línie je závislé od dohody a splnenia podmienok.

V rámci sortimentu náradia YT SK, s.r.o. sú zastúpené značky :

  • Profi rada: YATO
  • Štandard: VOREL, FLO
  • Doplnková: POWER UP, STHOR, LUND

- značka náradia zameraná na odborníkov. Je dobre adaptovaná na svetových trhoch , a to z hľadiska vysokej kvality a dobrej ceny produktov. Je charakterizovaná estetickým, moderným dizajnom, a rozsah je neustále rozširovaný o nové produktové rady. Yato značka ponúka predovšetkým dielenské náradie, vzduchové náradie, konštrukčné náradie a záhradné náradie.

- výrobky určené pre užívateľov, ktorí si cenia funkčnosť a cenovú dostupnosť. Delegované primárne pre obchody a železiarstva, ideálne pre použitie v domácnostiach. Výrobky sú charakterizované vyváženou rovnováhou ceny a kvality. Medzi ponúkané produkty patrí široká škála nástrojov a dielenského vybavenia, meradlá, elektrické výrobky, doplnky pre elektrické náradie a autopríslušenstva.

- náradie pre dielňu s nižšou intenzitou a pre náročných domácich majstrov. Značka má dobrú kvalitu a prijateľné ceny. Rozsah zahŕňa okrem iného - vŕtačky, brúsky, kladivá, vodné čerpadlá, elektrické tlakové umývačky, teplovzdušné pištole, brúsky, lepiace pištole, spájky.

- značka zahŕňa funkčné riešenia v oblasti moderného spotrebiteľa energie. Nástroje STHOR predstavujú strednú triedu kvality. Sú charakterizované rozumnou cenou, moderným dizajnom a dobrou ergonómiou. Ponuka je určená pre dielne a domácnosti, ktoré nepoužívajú profesionálne nástroje, ale oceňujú kvalitu za prijateľnú cenu. STHOR ponúka pod značkou : píly, ručné vŕtačky a uhlové brúsky.

- kompletný sortiment záhradného a elektrického náradia. Široký sortiment pod touto značkou zhromažďuje takmer všetky nástroje potrebné k práci na záhrade. FLO výrobky sú definované v strednom cenovom rozsahu. Pod touto značkou nájdete : nožnice, nožnice na trávu, píly, sekery, vodný program, elektrické náradie, záhradné náradie, kosačky, lopaty, hrable, atď.

- široká škála náradia, ktoré vám pomôže pri základnej údržbe, úpravách a dekoráciách. Značka je určená predovšetkým pre nadšencov, pre domácnosti a domáce dielne. Produktové rady zahŕňajú : dierovač, uhlové brúsky, leštičky multifunkčné, leštičky, rezáky, kotúčové píly, teplovzdušné pištole, ponorné čerpadlá a ďalšie

 


 

yato_darujem

multishop.jpg

eclub RGB_1.jpg
    
  Ponuka v showroom - Lokca

globsystem.jpg


HDN_III_2018.jpg

52b12d006f.jpg

    Odporúčame kliknúť :

Nanoananotechnology_2.png

Nájdete Nás cez free aplikáciu
Wap_do_mailu.jpg

   icon_f_4.png

 

platobná brána Besteron