Značky, ktoré preferuješ

Yato

Yato

značka zameraná na odborníkov. Je dobre adaptovaná na svetových trhoch, a to z hľadiska vysokej kvality a dobrej ceny produktov. Je charakterizovaná estetickým, moderným dizajnom, a rozsah je neustále rozširovaný o nové produktové rady. Yato značka ponúka predovšetkým dielenské náradie, vzduchové náradie, konštrukčné náradie a záhradné náradie.

Pozri výrobky značky Yato >
Gav

Gav

Pneumatické systémy, ktoré dnes tvoria súčasť vybavenia autodielní a lakovní. Talianska chuť, inovácie a perfektné prevedenie HPH produktov, znamená, že sú radi používané v moderných automobilových dielňach a priemyselných prevádzkach.

Pozri výrobky značky Gav >
Fala

Fala

Značka FALA je široký výber kúpeľňových doplnkov ,batérií a sprchových panelov. Moderný dizajn a pozornosť k detailom zaručí, aby sa vaša kúpelňa stala miestom pokoja a harmónie.

Pozri výrobky značky Fala >
Vorel

Vorel

výrobky určené pre užívateľov, ktorí si cenia funkčnosť a cenovú dostupnosť. Delegované primárne pre obchody a železiarstva, ideálne pre použitie v domácnostiach. Výrobky sú charakterizované vyváženou rovnováhou ceny a kvality. Medzi ponúkané produkty patrí široká škála nástrojov a dielenského vybavenia, meradlá, elektrické výrobky, doplnky pre elektrické náradie a autopríslušenstva.

Pozri výrobky značky Vorel >
Flo

Flo

kompletný sortiment záhradného a elektrického náradia. Široký sortiment pod touto značkou zhromažďuje takmer všetky nástroje potrebné k práci na záhrade. FLO výrobky sú definované v strednom cenovom rozsahu. Pod touto značkou nájdete : nožnice, nožnice na trávu, píly, sekery, vodný program, elektrické náradie, záhradné náradie, kosačky, lopaty, hrable, atď.

Pozri výrobky značky Flo >
Power Up

Power Up

náradie pre dielňu s nižšou intenzitou a pre náročných domácich majstrov. Značka má dobrú kvalitu a prijateľné ceny. Rozsah zahŕňa okrem iného - vŕtačky, brúsky, kladivá, vodné čerpadlá, elektrické tlakové umývačky, teplovzdušné pištole, brúsky, lepiace pištole, spájky.

Pozri výrobky značky Power Up >
Sthor

Sthor

značka zahŕňa funkčné riešenia v oblasti moderného spotrebiteľa energie. Nástroje STHOR predstavujú strednú triedu kvality. Sú charakterizované rozumnou cenou, moderným dizajnom a dobrou ergonómiou. Ponuka je určená pre dielne a domácnosti, ktoré nepoužívajú profesionálne nástroje, ale oceňujú kvalitu za prijateľnú cenu. STHOR ponúka pod značkou : píly, ručné vŕtačky a uhlové brúsky.

Pozri výrobky značky Sthor >
Lund

Lund

široká škála náradia, ktoré vám pomôže pri základnej údržbe, úpravách a dekoráciách. Značka je určená predovšetkým pre domácnosti a domáce dielne. Produktové rady zahŕňajú : dierovač, uhlové brúsky, leštičky, rezáky, kotúčové píly, teplovzdušné pištole, ponorné čerpadlá a ďalšie.

Pozri výrobky značky Lund >

       icon_f_4.png